Головна » 2015 » Травень » 26 » Тенісний кубок "КолосВ"
12:02
Тенісний кубок "КолосВ"

Кубок залишається у Кобеляках
Дитяча першість Полтавської обласної організації ВФСТ В «КолосВ» з настільного тенісу 2015 цього року назвала імена своїх нових переможців. Змагання проходили у Кобеляках 16 травня у спортивному залі НВК № 1 і присвячувались 65-тій річниці заснування цього популярного і відомого в нашій країні спортивного товариства.
До нас у гості завітали більше 50 учасників з Кременчуцького, Решетилівського, Глобинського, Новосанжарського, Козельщинського, Хорольського та Кобеляцького районів. Юні спортсмени віком до 15 років змагались в особистих розрядах серед хлопців та дівчат. А по сумі двох кращих результатів в обох турнірах визначались командні місця.
Переможницею жіночого турніру стала кобелячанка Яна Заїка. Другою і третьою стали, відповідно, Дарина Клименко (Градизьк) і Анастасія Голуб (Хорол).
Серед хлопців кращими були Віталій Вовк (Решетилівка), Роман Бровко (Хорол) і В'ячеслав Коваленко (Кобеляки).
Боротьбу за красивий кубок, привезений організаторами, виграла команда Кобеляцького району. Другою і третьою стали команди Решетилівського і Хорольського районів.
Переможці і призери були нагороджені грамотами і медалями обласної організації ВФСТ В«КолосВ».
Змагання пройшли за підтримки приватного підприємця Юрія Срібного і депутата Полтавської обласної ради Анатолія Шкарбана.

Автор:Борис АНДРОНОВ, голова федерації настільного тенісу Кобеляцького району

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 622 | Додав: misto_horol | Теги: решетилівка, Кобеляки, хорол, теніс, кременчук. нові санжари | Рейтинг: 0.0/0