Хорольський сайт - РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ
Неділя, 20.08.2017, 19:23
Вітаю Вас, Гість | RSS
ОПИТУВАННЯ
Чи потрібні біотуалети в місті? *(можна обрати кілька варіантів відповіді):
Всего ответов: 99
допомога сайту

U176697425497
Z924060486319
Погода в хоролі
Хорол

Загружаем
онлайн радіо
link


Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Станція Хорол
вул. Вокзальна, 1
3-12-13

 

Номер потягу Маршрут Періодичність Час приб. Час відпр. Приб. на кінцеву станцію
33М Москва – Одеса

3/09 – 25/10/2013 по непарним,

при двох непарних 29, 1, 3

0.15 0.17 11.01
394П Сімферополь Полоцьк

з 27/10/2013 по 7, 11, 15, 19, 23,

27, 1(31) числам кожного місяця

0.35 0.37 21.38
335Л Дніпропетровськ С.Петербург

з 28/10/2013 по парних, при двох

непарних 28, 30, 2, 4

0.59 1.01 7.28
394П ** Сімферополь Мінськ

11/09/2013 – 23/05/2014 по 7, 11, 15,

19, 23, 27, 1(31) числах кожного місяця

1.30 1.32 20.45
394П Сімферополь Полоцьк

до 23/10/2013 по 7, 11, 15, 19, 23, 27,

1(31) числах кожного місяця

1.30 1.32 21.38
670 ** Кременчуг Гадяч з 27/10/2013 щоденно 1.48 1.51 7.45
670 Кременчуг Бахмач з 27/10/2013 щоденно 1.48 1.51 7.05
335Л Дніпропетровськ С.Петербург

до 26/10/2013 по парних, при двох

непарних 28, 30, 2, 4

1.58 2.00 7.28
670 Кременчуг Бахмач до 26/10/2013 щоденно 2.23 2.25 7.41
670 ** Кременчуг Гадяч до 26/10/2013 щоденно 2.23 2.25 7.45
34Ш Одеса Москва

28-31/12/2013, 2-6/01/2014 щоденно;

28/10-26/12/2013, з 8/01/2014 по парних,

при двох непарних 30, 2, 4; 19, 27/04, 1/05/2014

3.24 3.26 20.50
34Ш Одеса Москва 4/09-26/10/2013 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 4.18 4.20 20.50
180 Столичний Експрес Кременчук Київ щоденно, крім вівторків 8.05 8.07 12.13
393 Полоцьк Сімферополь з 29/10/2013 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця 13.14 13.16 3.55
393 Полоцьк Сімферополь до 25/10/2013 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця 13.59 14.01 5.20
86 ** Мінськ Сімферополь

9/09/2013 – 21/05/2014 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29

числах кожного місяця

13.59 14.01 5.20
670 Бахмач Кременчуг до 26/10/2013 щоденно 16.18 16.20 18.19
6951 ** Гадяч Кременчуг з 28/10/2013 щоденно 16.18 16.20 18.19
670 Бахмач Кременчуг з 28/10/2013 щоденно 16.18 16.20 18.19
335 С.Петербург Дніпропетровськ з 28/10/2013 по парних при двох непарних 30,1,4,6 21.00 21.02 4.05
335 С.Петербург Дніпропетровськ до 26/10/2013 по парних, при двох непарних 30, 1, 4, 6 21.40 21.42 4.30
180 Столичний Експрес Київ Кременчук з 27/10/2013 щоденно, крім вівторків 22.19 22.21 23.41
180 Столичний Експрес Київ Кременчук до 26/10/2013 щоденно, крім вівторків 22.19 22.21 23.41
33М Москва Одеса

27-30/12/2013, 1-5/01/2014 щоденно ; 27/10-25/12/2013,

з 7/01/2014 по непарних, при двох непарних 29, 1, 3; 18, 26, 30/04/2014

23.21 23.23 10.06
Вхід на сайт
АФІША
реклама

Пошук
теги