Хорольський сайт - РОЗКЛАД РУХУ
Середа, 28.06.2017, 02:20
Вітаю Вас, Гість | RSS
ОПИТУВАННЯ
Чи потрібні біотуалети в місті? *(можна обрати кілька варіантів відповіді):
Всего ответов: 70
допомога сайту

U176697425497
Z924060486319
Погода в хоролі
Хорол

Загружаем
онлайн радіо
link


Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


АС Хорол-1
вул. Жовтнева, 11
3-31-57 

Міжміські маршрути
Полтавський напрямок
Відпр. Маршрут Прибут. Пл. Дні викон.
5:10 Хорол – Полтава 7:00 1 пн.
5:30 Хорол – Полтава 7:45 1 крім нд., пн.
5:50 Оржиця – Полтава 7:45 1 крім сб., нд.
6:10 Семенівка – Полтава 8:30 1 крім нд.
6:25 Хорол – Полтава 8:15 1 крім ср., сб., нд.
7:20 Семенівка – Полтава 9:20 2 щоденно
10:10 Оболонь – Полтава 12:00 1 щоденно
11:30 Городище – Полтава 13:54 2 щоденно
12:20 Хорол – Полтава 14:45 2 щоденно
14:00 Наріжжя – Полтава 15:45 2 пт., нд.
14:15 Хорол – Полтава 16:25 2 нд.
17:35 Гребінка – Полтава 19:20 2 щоденно
Кременчуцький напрямок
Відпр. Маршрут Прибут. Пл. Дні викон.
7:10 Лубни – Кременчук 10:15 4 щоденно
8:00 Миргород – Кременчук 10:10 3 щоденно
8:45 Лубни – Дніпропетровськ 15:00 5 щоденно
9:15 Зіньків – Кременчук 11:15 4 щоденно
9:50 Миргород – Кривий Ріг 17:40 6 щоденно
10:45 Гадяч – Кременчук 14:20 4 щоденно
12:20 Полтава – Семенівка 13:05 6 пн.
12:30 Полтава – Кременчук 14:20 4 щоденно
13:00 Хорол – Кременчук,
ч/з Вереміївку
15:20 6 щоденно
14:30 Миргород – Комсомольськ 17:35 5 щоденно
15:00 Полтава – Кременчук 16:50 4 пн., сб., нд.
15:30 Миргород – Дніпродзержинськ 20:00 5 крім ср.
15:50 Полтава – Семенівка 16:20 4 щоденно
16:30 Полтава – Оболонь 17:40 5 щоденно
16:55 Гадяч – Кременчук 18:30    
Київський напрямок
Відпр. Маршрут Прибут. Пл. Дні викон.
6:40 Глобино – Київ 10:30 3 щоденно
7:40 Новачиха – Лубни 8:35 4 ср., пт., пн.
15:10 Кременчук – Лубни 16:05 43 щоденно
15:45 Дніпропетровськ – Лубни 16:45 4 щоденно
Миргородський напрямок
Відпр. Маршрут Прибут. Пл. Дні викон.
9:40 Комсомольськ – Миргород 11:05 3 щоденно
10:30 Кременчук – Гадяч 14:05    
12:05 Дмніпродзержинськ – Миргород 13:05 3 крім ср.
12:40 Кременчук – Миргород 13:40 3 щоденно
14:15 Кременчук – Зіньків 18:00 3 щоденно
14:50 Кременчук – Полтава 17:45 4 щоденно
16:45 Кременчук – Гадяч 20:05 3 щоденно
Черкаський напрямок
Відпр. Маршрут Прибут. Пл. Дні викон.
8:20 Полтава – Оржиця 9:20 2 щоденно
10:10 Кременчук – Лубни
ч/з Мусіївку
11:20 2 пт., сб., нд.
14:45 Полтава – Оржиця 15:45 2 крім сб., нд.
16:45 Полтава – Оржиця 17:45 2 щоденно
17:35 Полтава – Городище 22:30 6 щоденно
Приміські маршрути
Відпр. Маршрут Прибут. Пл. Дні викон.
4:50 Хорол – Козубівка 5:40 5 ср., пт., нд.
4:50 Хорол – Софино 5:40 5 ср., пт., нд.
5:10 Хорол – Бовбасівка 5:50 4 ср., пт., нд.
5:20 Хорол – Миргород 6:50 6 ср.
5:20 Хорол – Ульянівка 6:00 4 ср., пт., нд.
5:40 Хорол – Вергуни 6:25 3 ср., пт., нд.
6:15 Хорол – Орликівщина 7:05 2 ср., пт., нд.
6:15 Хорол – Бригадирівка 6:45 2 ср., пт., нд.
7:00 Хорол – Павлівка 7:25 1 ср., пт., нд.
7:20 Хорол – Миргород 8:05 3 щоденно
9:20 Хорол – Миргород 10:45 3 ср., пт., нд.
10:00 Хорол – Бовбасівка 10:40 4 ср., пт., нд.
10:30 Хорол – Березівка 12:20 2 ср.
10:40 Хорол – Павлівка 11:20 1 ср., пт., нд.
10:45 Хорол – Вергуни 11:30 3 ср., пт., нд.
11:00 Хорол – Радивонівка 11:45 1 1нд.
11:00 Хорол – Бригадирівка 11:30 2 ср., пт., нд.
11:00 Хорол – Орликівщина 11:59 2 ср., пт., нд.
11:10 Хорол – Ульянівка 11:50 4 ср., пт., нд.
11:15 Хорол – Миргород 12:35 3 пн., вт., чт., сб.
11:55 Хорол – Новачиха 13:35 2 пн.
12:00 Хорол – Миргород 12:45 1 щоденно
12:45 Хорол – Козубівка 13:35 5 ср., пт., нд.
12:45 Хорол – Софино 13:35 5 ср., пт., нд.
12:50 Хорол – Миргород 14:20 3 ср., пт., нд.
13:00 Хорол – Єрківці
ч/з Мусіївку, Тарасівку
14:20 3 ср., пт., нд.
18:10 Хорол – Миргород 18:45 3 щоденно

<hr>


АС Хорол-2
вул. Фрунзе, 110
3-35-82

Міжміські маршрути
Пункт призначення Час відправлення
Гадяч (ч/з Миргород) 17:30
Глобине (ч/з Семенівку) 21:40
Городище 17:24
Горошине (ч/з Семенівку) 10:20 (крім вт, ср)
Дніпропетровськ (ч/з Полтаву) 10:00
Канів 15:34
Київ

0:50, 01:15, 02:15, 03:15, 08:09, 9:00, 9:40,

10:50, 11:05, 12:03, 13:00, 19:55

Комсомольськ (ч/з Кременчук) 14:15, 16:00
Кременчук 11:20 (крім пт, нд), 13:50, 14:50
Кривий Ріг (ч/з Кременчук) 9:40
Лохвиця (ч/з Лубни) 16:50
Лубни

8:00 (ср, пт, нд), 12:15, 13:05 (робочі дні),

14:54, 19:10, 19:45 (крім пн, сб), 22:15

Луганськ 20:50
Миргород

7:30, 9:50, 11:40, 12:15 (ср, пт, сб, нд), 13:20,

17:20 (пн, пт, сб, нд), 18:20, 19:05, 20:00

Ніжин (ч/з Прилуки) 18:45
Оржиця 12:35
Пирятин 7:45, 9:00, 17:05, 17:55
Полтава

6:40, 7:05, 7:25, 7:30, 8:05 (вт, ср), 8:30, 9:20, 10:30 (пн, пт, нд), 10:55,

11:05, 11:45 (крім вт, чт), 12:00, 12:35 (пт, нд), 12:55, 13:20 (крім пн, ср), 13:45,

15:15, 15:55, 16:40, 17:10, 17:12 (пт, нд), 18:10, 18:51, 19:47

Прилуки 10:30, 17:20
Сєвєродонецьк 01:20
Семенівка 09:05
Харків 2:25, 7:56, 11:05, 13:01, 14:40, 15:50, 17:25, 19:05
Чапаївка (ч/з Семенівку) 15:10 (пт, нд)
Черкаси 6:50, 10:09, 12:24
Чернігів (ч/з Прилуки, Ніжин) 14:15
Чорнухи 10:00
Приміські маршрути
Пункт призначення Час відправлення
Новооріхівка 15:03
 
Вхід на сайт
АФІША
реклама

Пошук
теги