АС Хорол-1
вул. Жовтнева, 11
3-31-57
Міжміські маршрути | ||||
---|---|---|---|---|
Полтавський напрямок | ||||
Відпр. | Маршрут | Прибут. | Пл. | Дні викон. |
5:10 | Хорол – Полтава | 7:00 | 1 | пн. |
5:30 | Хорол – Полтава | 7:45 | 1 | крім нд., пн. |
5:50 | Оржиця – Полтава | 7:45 | 1 | крім сб., нд. |
6:10 | Семенівка – Полтава | 8:30 | 1 | крім нд. |
6:25 | Хорол – Полтава | 8:15 | 1 | крім ср., сб., нд. |
7:20 | Семенівка – Полтава | 9:20 | 2 | щоденно |
10:10 | Оболонь – Полтава | 12:00 | 1 | щоденно |
11:30 | Городище – Полтава | 13:54 | 2 | щоденно |
12:20 | Хорол – Полтава | 14:45 | 2 | щоденно |
14:00 | Наріжжя – Полтава | 15:45 | 2 | пт., нд. |
14:15 | Хорол – Полтава | 16:25 | 2 | нд. |
17:35 | Гребінка – Полтава | 19:20 | 2 | щоденно |
Кременчуцький напрямок | ||||
Відпр. | Маршрут | Прибут. | Пл. | Дні викон. |
7:10 | Лубни – Кременчук | 10:15 | 4 | щоденно |
8:00 | Миргород – Кременчук | 10:10 | 3 | щоденно |
8:45 | Лубни – Дніпропетровськ | 15:00 | 5 | щоденно |
9:15 | Зіньків – Кременчук | 11:15 | 4 | щоденно |
9:50 | Миргород – Кривий Ріг | 17:40 | 6 | щоденно |
10:45 | Гадяч – Кременчук | 14:20 | 4 | щоденно |
12:20 | Полтава – Семенівка | 13:05 | 6 | пн. |
12:30 | Полтава – Кременчук | 14:20 | 4 | щоденно |
13:00 | Хорол – Кременчук, ч/з Вереміївку |
15:20 | 6 | щоденно |
14:30 | Миргород – Комсомольськ | 17:35 | 5 | щоденно |
15:00 | Полтава – Кременчук | 16:50 | 4 | пн., сб., нд. |
15:30 | Миргород – Дніпродзержинськ | 20:00 | 5 | крім ср. |
15:50 | Полтава – Семенівка | 16:20 | 4 | щоденно |
16:30 | Полтава – Оболонь | 17:40 | 5 | щоденно |
16:55 | Гадяч – Кременчук | 18:30 | ||
Київський напрямок | ||||
Відпр. | Маршрут | Прибут. | Пл. | Дні викон. |
6:40 | Глобино – Київ | 10:30 | 3 | щоденно |
7:40 | Новачиха – Лубни | 8:35 | 4 | ср., пт., пн. |
15:10 | Кременчук – Лубни | 16:05 | 43 | щоденно |
15:45 | Дніпропетровськ – Лубни | 16:45 | 4 | щоденно |
Миргородський напрямок | ||||
Відпр. | Маршрут | Прибут. | Пл. | Дні викон. |
9:40 | Комсомольськ – Миргород | 11:05 | 3 | щоденно |
10:30 | Кременчук – Гадяч | 14:05 | ||
12:05 | Дмніпродзержинськ – Миргород | 13:05 | 3 | крім ср. |
12:40 | Кременчук – Миргород | 13:40 | 3 | щоденно |
14:15 | Кременчук – Зіньків | 18:00 | 3 | щоденно |
14:50 | Кременчук – Полтава | 17:45 | 4 | щоденно |
16:45 | Кременчук – Гадяч | 20:05 | 3 | щоденно |
Черкаський напрямок | ||||
Відпр. | Маршрут | Прибут. | Пл. | Дні викон. |
8:20 | Полтава – Оржиця | 9:20 | 2 | щоденно |
10:10 | Кременчук – Лубни ч/з Мусіївку |
11:20 | 2 | пт., сб., нд. |
14:45 | Полтава – Оржиця | 15:45 | 2 | крім сб., нд. |
16:45 | Полтава – Оржиця | 17:45 | 2 | щоденно |
17:35 | Полтава – Городище | 22:30 | 6 | щоденно |
Приміські маршрути | ||||
Відпр. | Маршрут | Прибут. | Пл. | Дні викон. |
4:50 | Хорол – Козубівка | 5:40 | 5 | ср., пт., нд. |
4:50 | Хорол – Софино | 5:40 | 5 | ср., пт., нд. |
5:10 | Хорол – Бовбасівка | 5:50 | 4 | ср., пт., нд. |
5:20 | Хорол – Миргород | 6:50 | 6 | ср. |
5:20 | Хорол – Ульянівка | 6:00 | 4 | ср., пт., нд. |
5:40 | Хорол – Вергуни | 6:25 | 3 | ср., пт., нд. |
6:15 | Хорол – Орликівщина | 7:05 | 2 | ср., пт., нд. |
6:15 | Хорол – Бригадирівка | 6:45 | 2 | ср., пт., нд. |
7:00 | Хорол – Павлівка | 7:25 | 1 | ср., пт., нд. |
7:20 | Хорол – Миргород | 8:05 | 3 | щоденно |
9:20 | Хорол – Миргород | 10:45 | 3 | ср., пт., нд. |
10:00 | Хорол – Бовбасівка | 10:40 | 4 | ср., пт., нд. |
10:30 | Хорол – Березівка | 12:20 | 2 | ср. |
10:40 | Хорол – Павлівка | 11:20 | 1 | ср., пт., нд. |
10:45 | Хорол – Вергуни | 11:30 | 3 | ср., пт., нд. |
11:00 | Хорол – Радивонівка | 11:45 | 1 | 1нд. |
11:00 | Хорол – Бригадирівка | 11:30 | 2 | ср., пт., нд. |
11:00 | Хорол – Орликівщина | 11:59 | 2 | ср., пт., нд. |
11:10 | Хорол – Ульянівка | 11:50 | 4 | ср., пт., нд. |
11:15 | Хорол – Миргород | 12:35 | 3 | пн., вт., чт., сб. |
11:55 | Хорол – Новачиха | 13:35 | 2 | пн. |
12:00 | Хорол – Миргород | 12:45 | 1 | щоденно |
12:45 | Хорол – Козубівка | 13:35 | 5 | ср., пт., нд. |
12:45 | Хорол – Софино | 13:35 | 5 | ср., пт., нд. |
12:50 | Хорол – Миргород | 14:20 | 3 | ср., пт., нд. |
13:00 | Хорол – Єрківці ч/з Мусіївку, Тарасівку |
14:20 | 3 | ср., пт., нд. |
18:10 | Хорол – Миргород | 18:45 | 3 | щоденно |
<hr>
АС Хорол-2
вул. Фрунзе, 110
3-35-82
Міжміські маршрути | |
---|---|
Пункт призначення | Час відправлення |
Гадяч (ч/з Миргород) | 17:30 |
Глобине (ч/з Семенівку) | 21:40 |
Городище | 17:24 |
Горошине (ч/з Семенівку) | 10:20 (крім вт, ср) |
Дніпропетровськ (ч/з Полтаву) | 10:00 |
Канів | 15:34 |
Київ |
0:50, 01:15, 02:15, 03:15, 08:09, 9:00, 9:40, 10:50, 11:05, 12:03, 13:00, 19:55 |
Комсомольськ (ч/з Кременчук) | 14:15, 16:00 |
Кременчук | 11:20 (крім пт, нд), 13:50, 14:50 |
Кривий Ріг (ч/з Кременчук) | 9:40 |
Лохвиця (ч/з Лубни) | 16:50 |
Лубни |
8:00 (ср, пт, нд), 12:15, 13:05 (робочі дні), 14:54, 19:10, 19:45 (крім пн, сб), 22:15 |
Луганськ | 20:50 |
Миргород |
7:30, 9:50, 11:40, 12:15 (ср, пт, сб, нд), 13:20, 17:20 (пн, пт, сб, нд), 18:20, 19:05, 20:00 |
Ніжин (ч/з Прилуки) | 18:45 |
Оржиця | 12:35 |
Пирятин | 7:45, 9:00, 17:05, 17:55 |
Полтава |
6:40, 7:05, 7:25, 7:30, 8:05 (вт, ср), 8:30, 9:20, 10:30 (пн, пт, нд), 10:55, 11:05, 11:45 (крім вт, чт), 12:00, 12:35 (пт, нд), 12:55, 13:20 (крім пн, ср), 13:45, 15:15, 15:55, 16:40, 17:10, 17:12 (пт, нд), 18:10, 18:51, 19:47 |
Прилуки | 10:30, 17:20 |
Сєвєродонецьк | 01:20 |
Семенівка | 09:05 |
Харків | 2:25, 7:56, 11:05, 13:01, 14:40, 15:50, 17:25, 19:05 |
Чапаївка (ч/з Семенівку) | 15:10 (пт, нд) |
Черкаси | 6:50, 10:09, 12:24 |
Чернігів (ч/з Прилуки, Ніжин) | 14:15 |
Чорнухи | 10:00 |
Приміські маршрути | |
Пункт призначення | Час відправлення |
Новооріхівка | 15:03 |