Центр реабілітації - 30 Вересня 2014 - Хорольський сайт
Субота, 24.03.2018, 00:28
Вітаю Вас, Гість | RSS
ОПИТУВАННЯ
Чи підтримуєте ви перейменування зупинки «Кременчуцька», на нову назву «Ботанічний сад»?
Всего ответов: 38
допомога сайту

U176697425497
Z924060486319
Погода в хоролі
Хорол

Загружаем
онлайн радіо
link


Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Вересень » 30 » Центр реабілітації
13:08
Центр реабілітації

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ДІТЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ У ЛУБЕНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ – ІНВАЛІДІВ

Піклуючись про сім'ї в яких виховується дитина з обмеженими фізичними можливостями та для надання реабілітаційних послуг таким дітям,  Лубенською міською радою був створений і відкритий у вересні 2011 року Лубенський центр реабілітації дітей-інвалідів. На даний час Центр визначено, установою  для реабілітації дітей-інвалідів семи районів області: Лубенського, Хорольського, Гребінківського, Лохвицького, Оржицького, Чорнухинського, Пирятинського та міста Лубни, що має вагоме значення для області в цілому.  До Центру зараховуються  діти з 2 – до 18 років з  різними нозологіями (ДЦП, РДА, туговухістю, порушеннями опорно-рухового апарату, хворобою Дауна, серцево-судинними захворюваннями та іншими)

Мета Центру:
- допомогти  дітям з обмеженими можливостями подолати труднощі розвитку;
- засвоїти побутові та соціальні навички, розвинути свої здібності, набути особистий досвід в навколишньому середовищі і досягти цього власними зусиллями;
- повністю або частково інтегруватись у соціальне життя суспільства;
- сприяти усвідомленню батьками суті проблем своїх дітей, оволодіння ними методики виконання індивідуальних реабілітаційних програм;
- залучити батьків до активної участі в реабілітаційному процесі і на цій основі досягти прогресу в подоланні вад дитиною в її інтеграції у дитячий колектив та суспільство.
Для цього  підібраний висококваліфікований персонал (педагоги та медпрацівники): вчителі-реабілітологи, асистенти вчителів-реабілітологів, логопед, дефектолог, дитячий лікар-невролог, лікар-педіатр, практичні психологи, фізичні реабілітологи, масажисти, фізіотерапевти,  які з терпінням, розумінням та повною віддачею працюють з дітьми.
З 1 вересня 2012 року Центр розмістили в частині приміщення дитячої поліклініки, в якому проведені внутрішні та зовнішні ремонтні роботи. Тепер це затишне, ошатне, привітне приміщення в якому зручно перебувати дітям та батькам.  
Центр також  отримав сучасне обладнання, завдяки якому  надаються нові послуги. . В приміщенні  функціонують  2 ігрові кімнати та 1 навчальний кабінет , кабінети: логопеда, масажиста, лікарів, ЛФК, фізіотерапевтичний  та кімната психологічного розвантаження з сенсорним обладнанням.
Соціально-педагогічна корекція, проводиться в  групах, підгрупах та на індивідуальних заняттях. Спеціалісти використовують за основу елементи загальнодержавних навчальних програм для дошкільників та учнів спеціальних шкіл.
Фізична реабілітація, здійснюється у вигляді індивідуальних занять з лікувальної фізкультури, відповідно до розробленої системи вправ для кожної дитини окремо, масаж різних частин тіла, відповідно до вад фізичного розвитку, проводяться колективні рухливі ігри. 
Логопедична корекція, надається на індивідуальних заняттях з застосуванням елементів зондового масажу, логоритміки та артикуляційної гімнастики.
Фізіотерапептична реабілітація, включає в себе магніто-квантову резонансна терапію, пневмомасаж, діаденамотерапію, лікування гальванічним струмом, теплолікування за допомогою лампи «Биоптрон-1», лікування захворювань верхніх дихальних шляхів за допомогою масляного інгалятора.
Психокорекційна реабілітація, проводиться на тестуванні, індивідуальних заняттях та групових з використанням сенсорної кімнати, пісочної терапії, проективних  методик.
Щоденно ведеться співпраця з батьками, а саме: батькам надаються консультації, рекомендації та завдання для відпрацювання вдома. Також  батьки мають змогу відвідувати індивідуальні заняття та співпрацювати з своєю дитиною в групі (за необхідністю).  По закінченню курсу реабілітації, проводиться заключне обстеження спеціалістами, узагальнюються висновки, надаються рекомендації для батьків  та передбачаються прогностичні цілі (повторення курсу реабілітації, надання індивідуальних послуг, тощо).
Для надання послуг у реабілітаційному Центрі батькам або законним представникам дитини – інваліда необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення кабінет № 8.

Джерело: http://horol.adm-pl.gov.ua/news/pro-reabilitaciyu-ditey-z-obmezhenimi-fizichnimi-mozhlivostyami-u-lubenskomu-miskomu-centri-soc

Категорія: Новини | Переглядів: 364 | Додав: $iryaK | Теги: хорол, діти - інваліди, хорольські новини, новини хорольщини, реабілітаційний центр | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
АФІША
реклама

Пошук
теги