Нова Громадська рада - 20 Лютого 2015 - Хорольський сайт
Неділя, 22.04.2018, 14:26
Вітаю Вас, Гість | RSS
ОПИТУВАННЯ
Чи підтримуєте ви перейменування зупинки «Кременчуцька», на нову назву «Ботанічний сад»?
Всего ответов: 50
допомога сайту

U176697425497
Z924060486319
Погода в хоролі
Хорол

Загружаем
онлайн радіо
link


Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Лютий » 20 » Нова Громадська рада
18:57
Нова Громадська рада

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ РАЙОНУ ТА ІНШИХ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

Формується новий склад Громадської ради при Хорольській районній державній адміністрації

Громадська рада при районній державній адміністрації - це постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії органів влади з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16.01.2015 року №7 припинено повноваження громадської ради при районній державній адміністрації, що діяла впродовж 2013-2014 року, та утворено ініціативну групу з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.
Новий склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.
Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Хорольській районній державній адміністрації відбудуться 12 березня 2015 року в актовій залі адміністративного будинку Хорольської районної ради за адресою: м. Хорол, вул. 1 Травня,4. Початок зборів о 14-00 год. Реєстрація учасників проводиться у день проведення установчих зборів з 13-30 до 14-00. Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються: рішення громадського об’єднання про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності), біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства; копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; інформація про результати діяльності інститукту громадянського суспільства протягом останніх двох років. Зразки документів розміщені 
http://horol.adm-pl.gov.ua/page/gromadska-rada. Документи приймаються ініціативною групою до 10 березня 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня,4. Каб.28. Районна державна адміністрація. Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, в справах преси та інформації апарату райдержадміністрації. Тел. для довідок: 33053, моб. 0664876299.

Джерело: ХРДА

Категорія: Новини | Переглядів: 263 | Додав: misto_horol | Теги: хорол, громадські формування, громадська рада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
АФІША
реклама

Пошук
теги