На порозі нових змін - 17 Грудня 2015 - Хорольський сайт
Субота, 24.02.2018, 04:03
Вітаю Вас, Гість | RSS
ОПИТУВАННЯ
Чи підтримуєте ви перейменування зупинки «Кременчуцька», на нову назву «Ботанічний сад»?
Всего ответов: 20
допомога сайту

U176697425497
Z924060486319
Погода в хоролі
Хорол

Загружаем
онлайн радіо
link


Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Грудень » 17 » На порозі нових змін
18:11
На порозі нових змін

Реконструкція міського скверу з елементами благоустрою в м.Хорол Полтавської області

11 грудня 2015 року о 14 -00 годині в залі засідання районної ради відбулося громадське обговорення ескізного проекту «Реконструкція міського скверу з елементами благоустрою в м.Хорол Полтавської області». Серед присутніх були депутати міської та районної ради, приватні підприємці, представники громадських організацій, підприємств та установ, громадські активісти, а також мешканці міста як представники територіальної громади. 


Мета даного засідання – довести до відома жителів Хоролу про намір щодо облаштування скверу та почути нові ідеї. Безумовно, він є основною перлиною нашого міста і при правильному оформленні стане затишним куточком для кожного – від малюків до людей похилого віку. Схвальна оцінка даного ескізного проекту представниками громадськості є досить важливою, так як саме вона може послугувати відправною точкою в напрямку розбудови і оновлення Хоролу. Неупереджене ставлення до будь-якої ініціативи дозволить швидше і без зайвих перешкод реалізувати поставлені цілі в найближчій перспективі. 
Обговорення в рамках ескізного проекту по реконструкції скверу розпочалося з виступу міського голови Волошина Сергія Михайловича та його заступника Місніченка Валентина Олексійовича. Далі з детальною доповіддю виступив головний архітектор проекту, доцент Полтавського НТУ ім. Ю.Кондратюка, кандидат технічних наук Дмитренко Андрій Юрійович. Доповідь доповнила керівник проекту, доцент Полтавського НТУ ім. Ю.Кондратюка, кандидат технічних наук Литвиненко Тетяна Петрівна. 
Слушні пропозиції прозвучали від директора Хорольського ботанічного саду Красовського Володимира Васильовича про необхідність озеленення парку в напрямку реалізації інтродукційної діяльності (переселення нових сортів і видів рослин на території, де вони раніше не вирощувались). Депутат міської ради Луценко Сергій Михайлович вніс пропозицію з приводу облаштування сучасного майданчику для скейтборду. Депутат районної ради Копайгора Микола Миколайович запропонував розширити межі скверу та облаштувати ігрові майданчики для дітей шкільного віку, підлітків. Депутат міської ради Юрченко Дмитро Володимирович запропонував звернутися до районної ради та районної державної адміністрації з пропозицією прийняти участь у фінансуванні робіт по реконструкції скверу. Всі виступаючі, в цілому, схвально відкликнулися щодо запропонованого ескізного проекту реконструкції скверу. 
Хочеться подякувати хорольцям за активну участь в обговоренні проекту «Реконструкція міського скверу з елементами благоустрою в м.Хорол Полтавської області», яке, до речі, в нашому місті відбулося вперше. 
хорол, реконструкція скверу, презентація

ДЖЕРЕЛО - Хорольська міська рада

Категорія: Новини | Переглядів: 3554 | Додав: $iryaK | Теги: хорол, парк, обговорення, реконструкція сверу | Рейтинг: 3.7/6
Всього коментарів: 111 2 »
avatar
1
супер 5+
avatar
2
Дуже гарно
avatar
3
Відпочиваючі в парковій зоні часто користуються туалетом який знаходиться за АТБ, а він також не зовсім в належному стані
avatar
4
Ідея добра, де гроші взяти?
avatar
0
7
Планується поетапна реконструкція скверу за рахунок міського бюджету, тобто кожного року буде закладена певна сума коштів для реалізації даного проекта.
avatar
5
менше красти
avatar
6
будемо надіятись на здійснення цього плану...
avatar
8
гарно)
avatar
9
Ідея гарна  та як би дійшло до діла
1-8 9-10
avatar
Вхід на сайт
АФІША
реклама

Пошук
теги