Процес перейменування - 28 Грудня 2015 - Хорольський сайт
Неділя, 19.05.2024, 23:17
Вітаю Вас, Гість | RSS
ОПИТУВАННЯ
Чи підтримуєте ви перейменування зупинки «Кременчуцька», на нову назву «Ботанічний сад»?
Всего ответов: 131
допомога сайту

U176697425497
Z924060486319
Погода в хоролі
Хорол

Загружаем
онлайн радіо
link


Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Грудень » 28 » Процес перейменування
16:13
Процес перейменування

ПРОЦЕДУРА ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ

Для того, щоб розпочався процес перейменування вулиці, міському голові подають пропозицію, що ось таку то вулицю варто перейменувати, чому і якою має бути нова назва. Згідно діючого законодавства, пропозицію може внести будь-який громадянин України, іноземець, особа без громадянства, які на законних підставах знаходяться на території України, об’єднання громадян, трудовий колектив, будь-який державний орган. Процес перейменування може й розпочати сам міський голова, секретар чи депутат місцевої ради. Пропозицію розглядають не більше 45 днів і виносять на обговорення.

Варто пам’ятати, що є кілька випадків, коли пропозицію не винесуть на громадське обговорення. Так, не підлягають розгляду пропозиції, у яких не зазначено місце проживання автора звернення, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство. Крім того, не підлягають розгляду повторні звернення однієї і тієї ж самої особи, які раніше вже подавалися до того ж самого органу з того ж самого питання і воно було вирішене. У деяких містах існує спеціальна комісія, яка розглядає питання, пов’язані з перейменуванням. Громадське обговорення має тривати не менше двох місяців і визначається організатором – міським головою. Воно може проходити у формі конференції, форуму, громадських слухань, засідання за круглим столом, зборів, зустрічей, теле-, радіодебатів, інтернет-конференції, електронної консультації.

Може статися так, що у громадському обговоренні взяла участь дуже мала кількість людей. Проте це не привід не перейменовувати вулицю, якщо більшість тих, хто проголосували, висловились "за". У законодавстві не вказано, який відсоток мешканців населеного пункту мають взяти участь в обговоренні для того, аби воно вважалося таким, що відбулося.

Після проведення громадського обговорення протягом 2 тижнів мають бути оприлюднені результати про те, скільки осіб взяли участь, узагальнений аналіз пропозицій та зауважень.

Навіть якщо під час громадського обговорення більшість мешканців висловилась "за", вулиця ще не перейменована.

Наступний крок – міський голова вносить проект рішення про перейменування вулиці на розгляд місцевої ради.

Розгляд питання про перейменування вулиць місцевою радою може тривати до 30 днів. Спершу відповідна комісія міської ради проводить попередній розгляд питання. Якщо рішення позитивне, то на пленарному засіданні депутати місцевої ради більшістю голосів ухвалюють рішення про те, щоб перейменувати вулицю. Проте це ще не все. Наступний важливий крок – офіційне оприлюднення рішення місцевої ради.

Якщо рішення оприлюднили, тоді вулицю перейменовано!

Категорія: Новини | Переглядів: 745 | Додав: admin-horol@atua | Теги: хорол, перейменування вулиць | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
АФІША
реклама

Пошук
теги