Розділ Полтавської обл. - 6 Листопада 2014 - Хорольський сайт
Четвер, 19.04.2018, 17:51
Вітаю Вас, Гість | RSS
ОПИТУВАННЯ
Чи підтримуєте ви перейменування зупинки «Кременчуцька», на нову назву «Ботанічний сад»?
Всего ответов: 47
допомога сайту

U176697425497
Z924060486319
Погода в хоролі
Хорол

Загружаем
онлайн радіо
link


Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Листопад » 6 » Розділ Полтавської обл.
14:21
Розділ Полтавської обл.

Полтавська область може бути розділена на чотири райони: Лубенський, Миргородський, Полтавський та Кременчуцький.

21 жовтня на Полтавщині відбулась зустріч Заступника Голови — Керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Вадима Івченка з головами сільських та селищних рад та депутатами відповідних рад з усіх районів Полтавщини. Розмова йшла про необхідність реальних реформ в країні. Найболючіші з них — адміністративно-територіальна реформа та бюджетна децентралізація, а також зміни до Податкового кодексу.

Виступаючи перед присутніми, Вадим Івченко зупинився на пропозиціях, які розробляє ВАССР та на тих новаціях Уряду, проти яких Асоціація виступає.

Зокрема, існує два підходи до адміністративно-територіальної реформи. Один з яких, на якому наполягає Уряд, на користь великих міст та за рахунок укрупнення сільських громад та об’єднання сільських районів. В результаті кількість сільських Рад в Україні скоротиться в 25 разів: з 10279 залишиться 400. Майже очевидно, що у такі же пропорціях буде скорочено школи, медичні та інші соціальні заклади, а чисельність сільського населення в Україні найближчим часом скоротитися з 14 до 6 млн. мешканців. Для чого це робиться? Економія коштів від такої реформи за задумом авторів, буде вражаючою.

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад попереджає, що це може призвести до катастрофічних наслідків. Реформатори, вірогідно, не врахували, що мільйони селян будуть приречені на фізичне вимирання, тисячі сіл — на поступовий занепад. Країна отримає мільйон безробітних, а імпорт продовольства сягне багатьох мільярдів доларів.

Згідно з проектом адміністративно-територіальної реформи, прийняти яку планують наступного року, Полтавська область може бути розділена на чотири райони: Лубенський, Миргородський, Полтавський та Кременчуцький. Таку ідею пропонують радники Віце-прем’єра. За цим розподілом, населені пункти мають групуватися довкола центрів економічного зростання. А маленькі села взагалі зникнуть з мапи України.

Автор: Олександра МАМАЄВА, «Полтавщина»

Категорія: Новини | Переглядів: 1819 | Додав: $iryaK | Теги: миргородський, хорол, кременчуцький, лубенський, проект полтавська область, райони, розділ полтавської області, полтавський | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 4
avatar
1
Я не підтримую розподіл Полтавської області на 4 райони та таку адміністративно-територіальну реформу в цілому.
avatar
2
Я сам проживаю у селі. Невеликому селі. І після ції реформи у нас зразу закриють школу, а через 15 років, зостануться поодинокі будівлі які виглядатимуть із куширів амброзії. Ми (селяни) були нікому непотрібні, а тепер так і зовсім.
avatar
3
Від адміністративного устрою мало залежить стан наших міст та сіл. Вся біда в керівниках, яких вибирають наші люди. Ми ще не навчилися відрізняти достойних від падла. Так і живемо...
avatar
4
До чого приведе такий розподіл? До зростання чи до занепаду? Мені здається , що місцеві бюджети будуть неспроможні забезпечити  діяльність інфраструктури.
avatar
Вхід на сайт
АФІША
реклама

Пошук
теги