Новорічний конкурс - 8 Грудня 2015 - Хорольський сайт
Понеділок, 19.03.2018, 03:22
Вітаю Вас, Гість | RSS
ОПИТУВАННЯ
Чи підтримуєте ви перейменування зупинки «Кременчуцька», на нову назву «Ботанічний сад»?
Всего ответов: 36
допомога сайту

U176697425497
Z924060486319
Погода в хоролі
Хорол

Загружаем
онлайн радіо
link


Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Грудень » 8 » Новорічний конкурс
19:24
Новорічний конкурс
Загальноміський конкурс до Нового Року
 

Оголошується загальноміський конкурс на краще оформлення фасадів та вітрин серед об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг усіх форм власності м.Хорол до Нового 2016 року.

 П О Л О Ж Е Н Н Я про загальноміський конкурс "На краще оформлення фасадів та вітрин серед об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг усіх форм сфери побутових послуг, усіх форм власності в м.Хорол до Нового 2016 року".

1. Конкурс на краще оформлення фасадів та вітрин – конкурс по підведенню підсумків по святковому оформленню фасадів та вітрин підприємств, установ та об’єктів торгівлі, ресторанного господарства і побутового обслуговування населення усіх форм власності до Нового року. Мета проведення конкурсу. Активізувати роботу об’єктів сфери обслуговування міста по проведенню заходів щодо покращення їх зовнішнього вигляду тим самим прикрасити місто до Нового року. Стимулювати кращі об’єкти торгівлі, ресторанного господарства і побутового обслуговування населення м. Хорол за оригінальне святкове оформлення вітрини. Умови проведення конкурсу. 1. Конкурс триває з 30 листопада до 28 грудня 2015 року.

2. До участі запрошуються об’єкти торгівлі, ресторанного господарства і побутового обслуговування населення м.Хорол, що погоджуються з наступними умовами:

 святкове оформлення вітрини та фасаду даного об’єкту;

 наявність світлової реклами;

 наявність прикрас, символізуючих Новий рік;

 новорічне оформлення внутрішнього інтер’єру об’єкту;

 святкове оформлення прилеглої території.

Журі конкурсу:  Місініченко Валентин Олексійович - заступник міського голови;

Захарова Тамара Василівна – зав.відділом соціально-економічного розвитку міста;  Гавриленко Микола Іванович - депутат міської ради ( за згодою); Діхтяр Андрій Леонідович ( за згодою); Ткаченко Галина Борисівна – економіст КП «Комунсвіс»

Порядок проведення конкурсу та підведення підсумків. Журі конкурсу у присутності керівників об’єктів напередодні Нового року проводить огляд об'єктів, що беруть участь у конкурсі, і визначає переможців. Переможці нагороджуються грамотами міської ради. Результати конкурсу висвітлюються у засобах масової інформації.,

Категорія: Новини | Переглядів: 431 | Додав: $iryaK | Теги: конкурс, хорол, новий рік, міська рада | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
Гарна ідея)
avatar
Вхід на сайт
АФІША
реклама

Пошук
теги