НІ інформаційній війні - 15 Січня 2016 - Хорольський сайт
Четвер, 22.03.2018, 15:50
Вітаю Вас, Гість | RSS
ОПИТУВАННЯ
Чи підтримуєте ви перейменування зупинки «Кременчуцька», на нову назву «Ботанічний сад»?
Всего ответов: 37
допомога сайту

U176697425497
Z924060486319
Погода в хоролі
Хорол

Загружаем
онлайн радіо
link


Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Січень » 15 » НІ інформаційній війні
16:30
НІ інформаційній війні

«БАТЬКІВЩИНІВЦІ» ХОРОЛУ ВИСТУПИЛИ ПРОТИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ВІЙН


14 січня, на сесії Хорольської міської ради, від імені «батьківщинівців» Полтавщини, точку зору щодо ситуації з перейменуванням вулиці Леніна на вулицю Небесної Сотні у місті Хорол висловила заступник голови Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина» Юлія Бойко.
Про це повідомляє прес-служба Полтавської обласної парторганізації.

За словами Юлії Бойко, напередодні, на спільному засіданні бюро районної та міської організації ВО «Батьківщина» партійці прийняли звернення, яке вирішили широко оприлюднити в ЗМІ.

У зверненні, зазначачила Юлія Бойко, йдеться про те, що депутати фракції «Батьківщина» у Хорольській міській раді, усі «батьківщинівці» Полтавщини обурені сфабрикованими звинуваченнями та інформаційною війною, яку розв’язали окремі особи і політичні сили стосовно відміни рішення сесії Хорольської міської ради від 24 грудня 2015 року щодо перейменування вулиці Леніна на вулицю Небесної сотні.

Депутати фракції ВО «Батьківщина», підкреслина Юлія Бойко, голосували за відміну рішення лише через необхідність приведення у відповідність до вимог чинного законодавства факту перейменування центральної вулиці міста. Адже, за законом, з моменту прийняття попереднього рішення сесії, впродовж 2014-2015 року документально перейменування не відбулося. Причина: міська рада попереднього скликання не витримала усіх необхідних процедур, передбачених законодавством. А саме: не проведені громадські слухання, не направлені необхідні протокольні рішення у відповідні інстанції, не виконані інші дії, яких вимагає закон.

Юлія Бойко говорить, що, як показали численні зустрічі депутатів із виборцями, більшість жителів міста взагалі не знала про перейменування центральної вулиці Хоролу. Тож задля того, аби в подальшому запобігти можливим спекуляціям з цього питання, депутати й вирішили під час грудневої сесії провести роботу з ліквідації помилок колег минулої каденції.

Заступник голови обласної партійної організації Юлія Бойко наголосила: «батьківщинівці» з великою повагою ставляться до пам’яті про подвиг Небесної сотні та цінують досягнення Революції Гідності, учасникми якої були. А фракція «Батьківщина» в Хорольській міській раді підтримувала і підтримує рішення про перейменування вулиці Леніна на вулицю Героїв Небесної сотні.


Ми вважаємо, що звинувачення на адресу депутатів міської ради в антиукраїнській позиції є безпідставними і неправомірними. Залишаємо за собою право звернутися до суду з приводу захисту честі і гідності наших депутатів, — йдеться у зверненні.
Депутати схвально сприйняли звернення «батьківщинівців» Полтавщини.


Під час сесії Хорольської міської ради 14 січня 2016 року більшістю голосів депутати Хорольської міської ради, а серед них і представники фракції ВО «Батьківщина», прийняли рішення про перейменування вулиці Леніна на вулицю Героїв Небесної сотні. Рішення прийняте з дотриманням усіх передбачених законом процедур.


«Навіщо була інформаційна війна, яка передувала поточній роботі місцевого депутатського корпусу? Вочевидь, представники деяких політичних сил прагнуть дешевого піару на ситуації, яку, власне, самі й роздмухали. Чиї інтереси ці активісти представляють? Тільки не інтереси простих полтавців! Чомусь вони не б’ють на сполох, коли люди на Полтавщині рахують останні копійки й не знають, як пережити цю зиму лютих комунальних тарифів; коли розбазарюються надра; коли корупція процвітає, незважаючи на злидні й війну в державі. І коли „батьківщинівці“ в Хоролі боролися проти розкрадання приватними фірмами місцевих природних ресурсів, нам теж ніхто не допомагав! Подібна позиція „активістів“ є не тільки нерозумною, а й згубною. І для громади, і для іміджу горе-діячів, які начебто представляють інтереси людей.», — вважає Юлія Бойко.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина»

Звернення ВО "Батьківщина" до своїх виборців і мешканців міста Хорол стосовно "вуличного скандалу"

Бюро Хорольської районної організації ВО «Батьківщина» і депутати фракції «Батьківщина» у Хорольській міській раді обурені сфабрикованими звинуваченнями та інформаційною війною, що розв’язали окремі особи і політичні сили стосовно ситуації, що склалася у з̛̛ в’язку з відміною рішення 78 сесії від 24.02.2014р. Депутати нашої фракції голосували за відміну рішення, керуючись роз’ясненнями юридичної служби та апарату міської ради, щодо необхідності приведення у відповідність до вимог чинного законодавства перейменування центральної вулиці міста. З моменту прийняття попереднього рішення за період 2014-2015рр. фактичного перейменування не відбулося, оскільки міською радою попереднього скликання не була витримана процедура, не проведені громадські слухання та направлені необхідні протокольні рішення у відповідні інстанції. Як показали чисельні зустрічі депутатів із виборцями, більшість жителів міста взагалі не знали про перейменування центральної вулиці. Для того, щоб у подальшому запобігти можливим спекуляціям з цього питання, було прийнято рішення сесії №56 від 23.12.2015р. Підкреслюємо, що депутати фракції «Батьківщина» з великою повагою відносяться до памяті про подвиг Небесної сотні та цінують досягнення революції гідності. Фракція «Батьківщини» завжди підтримувала і підтримує рішення про перейменування вул..Леніна у вул.. Героїв Небесної сотні. Ми вважаємо, що звинувачення депутатів міської ради в антиукраїнській позиції є безпідставними і неправомірними. Залишаємо за собою право звернутися до Суду з приводу захисту честі і гідності наших депутатів.

Категорія: Новини | Переглядів: 492 | Додав: admin-horol@atua | Теги: Батьківщина, хорол, звернення | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
АФІША
реклама

Пошук
теги