Хорольський сайт - ГО Рідний Хорол
П`ятниця, 29.03.2024, 10:42
Вітаю Вас, Гість | RSS
ОПИТУВАННЯ
Чи підтримуєте ви перейменування зупинки «Кременчуцька», на нову назву «Ботанічний сад»?
Всего ответов: 127
допомога сайту

U176697425497
Z924060486319
Погода в хоролі
Хорол

Загружаем
онлайн радіо
link


Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Громадська організація «Рідний Хорол» є неприбутковою громадською організацією, створеною на основі добровільного об’єднання громадян їх самоврядності, вільного вибору території діяльності, гуманності, гласності, спільності інтересів і рівності прав її членів, відсутності майнового інтересу її членів (учасників), прозорості, відкритості та публічності  для реалізації захисту своїх прав і інтересів.     

 

Основними завданнями Організації, згідно статуту, є:

  • Вивчення та впровадження передового досвіду роботи органів місцевого самоврядування, організація і проведення науково – практичних конференцій, круглих столів, з обговорення його результатів. Оприлюднення результатів у ЗМІ. Проведення соціологічних досліджень щодо проблем розвитку територіальної громади;
  • Участь у стратегічному плануванні розвитку території міста та територіальної  громади. Залучення мешканців територіальної громади до участі у процесі вироблення, ухвалення та реалізації рішень органами влади;
  • Проведення громадського моніторингу, експертизи та оцінки планів і рішень органів державної влади та місцевого самоврядування. Розробка та внесення пропозицій щодо впровадження інноваційних проектів у всіх сферах розвитку територіальної громади;
  • Розробка механізмів громадського контролю за діяльністю органів районного і місцевого управління та їх посадових осіб, організація і проведення громадських слухань щодо конкретних напрямків їх діяльності;
  • Розробка та впровадження нових інформаційних технологій щодо місцевого самоврядування, прозорих процедур прийняття та виконання управлінських рішень з питань економічного і соціального розвитку міста;
  • Надання безкоштовних юридичних, інформаційних, консультативних послуг, розробка, виготовлення та розповсюдження методичної та аналітичної літератури.

 

F:\Serj\КАЛІНІЧЕНКО СА\ПросуванняГО\Horol.at.ua\БанерСайт\БанерСайтЛогНов.jpgОчолює нашу громадську організацію Логвіненко Валерій Юрійович.

Коротко про нього.

Народився в Хоролі, навчався в СШ №2, потім служив у лавах РА.

З 1984 року по 1989 рік навчався у Полтавському сільськогосподарському інституті. Отримав освіту економіста.

З 1985 року по 1995 рік працював на підприємствах Хорольського району, Тюменської області та Москви в якості єлектрозварювальника, бухгалтера, начальника дільниці.

З 1995 року по 2000 рік працював у контролюючих органах на теренах Полтавської області: КРУ та податковій службі. Обіймав посади ревізора, начальника валютної інспекції та начальника Семенівського відділення.

З 2001 року ро 2003 рік працював у ВАТ «Веселоподільський  цукровий завод» в якості юрисконсульта та заступника директора.

З 2003 року по 2010 рік займався підприємницькою діяльністю.

З 2010 року по 2013 рік працював заступником міського голови Хорольської міської ради.

З 2013 року по даний час працює на посаді директора ТОВ «Хорол-Аква».

Одружений. Має двох доньок та сина.

Не судимий.

 

Ми переконані, що на даний час, для покращення рівня життя громади нашого міста, конче необхідно реалізувати шість завдань, які і є нашою метою в найближчій перспективі, а саме:

  1. Забезпечити народовладдя.

Народовладдя у місті Хорол слід забезпечувати наступними заходами:

  • Створення органів самоорганізації населення в т. ч. вуличних комітетів, будинкових комітетів квартальних комітетів, тощо;
  • Прийняття програми про місцеві самоорганізації громадян, в основі якої буде передача частини повноважень (в т. ч. розпорядження фінансами) для вирішення проблем благоустрою;
  • Прийняття Статуту міста, в якому буде обумовлено положення про  загальні збори громадян, місцеві ініціативи, громадські слухання, місцевий референдум.

Крім того народовладдя у місті Хорол повинно бути забезпечене через гласність в т. ч.:

  • Звіт міського голови через 100 днів та щорічно;
  • Доведення до громади планів роботи ради на рік;
  • Опублікування наслідків роботи депутатів;
  • Організацію громадського обговорення  програм розвитку міста;
  • Створення системи оповіщення.
  1. Забезпечити сталий економічний розвиток міста.

З метою захисту населення від зубожіння, слід знизити фіскальне навантаження шляхом:

  • Скасування нової і перезатвердження нормативно-грошової оцінки землі 2004 року;
  • Зниження ставок орендної плати за землю;
  • Встановлення нульової ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки;
  • Встановлення мінімальної ставки єдиного податку для підприємців;
  • Перегляду та приведення тарифів на послуги ЖКГ у відповідність до закону, щорічний їх перегляд з метою зниження (оптимізації).

З метою наповнення бюджету міста, слід:

  1. Прийняти рішення про 30% направлення прибутку підприємств комунальної власності в бюджет міста, а 70% на розвиток МТБ  підприємства;
  2. Створити нові прибуткові  підприємства комунальної власності, а саме:
  • Підприємство по виробництву асфальту, бюро ритуальних послуг.
  1. Підвищити  ефективність та прибутковість КП «Комунсервіс» шляхом:
  • введення в експлуатацію основних засобів, які перебувають в законсервованому стані, переробки твердих відходів,  відкриття 3-х нових маршрутів (на Заяріє, Жовтневу, Піски);
  • оптимізації чисельності управлінців, створення додаткових робочих місць, за рахунок працівників робочих професій.

Крім того слід залучати інвестиції в т. ч. іноземні в інфраструктурні проекти.

Для цього слід з числа працівників виконкому міської ради сформувати робочу групу для створення проектів та участі у відповідних конкурсах, для залучення коштів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, з метою будівництва сміттєпереробного заводу та комплексу споруд з очищення каналізаційних стоків і регенерації води, а також реконструкції водопровідно-каналізаційної мережі міста.

  1. Вчинити заходи з благоустрою міста.

Для забезпечення благоустрою міста необхідно створити комісію, до складу якої, в обов’язковому порядку, включити представників громадських організацій та органів самоорганізації (вуличних комітетів тощо), завданням якої буде визначення технічного стану доріг та тротуарів, освітлення, озеленення і черговості здійснення ремонтних робіт та розроблення відповідних програм.

Слід побудувати нові багатофункціональні автобусні зупинки (зупинка, торгова точка, інформаційний об’єкт).

  1. В соціальній сфері здійснити наступні кроки.

Слід внести зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Хорол на 2011-2015 роки, і передбачити фінансування будівельно-ремонтних робіт житлового фонду. При цьому  створити комісію із депутатів, представників КП «Комунсервіс» та мешканців багатоквартирних будинків, для проведення їх загального огляду та визначення обсягу будівельно-ремонтних робіт. Після цього скласти  календарний план-графік ремонту житлових багатоквартирних будинків.

Слід розробити  бюджетну програму, яка передбачатиме надання безвідсоткових позик на проведення заходів з підвищення енергоефективності помешкань (утеплення будинків, встановлення сучасних котлів, встановлення систем електропостачання з використанням сонячних панелей).

На території колишнього ДК ЖЕП слід створити Центр здоров’я, психологічної підтримки, патріотичного виховання молоді та реабілітації воїнів АТО.

Слід винести на обговорення громади, програму по соціальній підтримці незахищених верств населення в т. ч.: сиріт (забезпечення житлом, отримання освіти, забезпечення першим робочими місцем), учасників АТО (особливо  інвалідів, їх вдів та сиріт), людей які потрапили в складні життєві обставини (створенню притулку та центру соціальної адаптації для безпритульних).

Слід  розробити та прийняти програму підтримки фізичної культури і спорту (фінансування придбання інвентарю, форми, проведення змагань на території міста, ремонт спортивних закладів та створення спортивних майданчиків) та здібної молоді (проведення конкурсів, олімпіад, концертів, виставок тощо).

  1. Забезпечити законність на території громади.

З метою дотримання законності та правопорядку слід:

  • Розробити і втілити в життя програма «Безпечне місто», згідно якої потрібно прийняти положення, щодо забезпечення безпеки на дорогах (розміщення знаків, лежачих поліцейських тощо), обмеження руху транзитного вантажного автотранспорту територією міста;
  • Провести відкриту громадську експертизу рішень Хорольської міської ради, за наслідками роботи якої, незаконні рішення, прийняті радою в попередніх скликаннях, скасувати;
  • Надавати безоплатнну первинну правову допомогу громадянам.
  1. Оптимізувати роботу апарату ради.

З метою оптимізації роботи виконавчого комітету міської ради слід:

  • ввести систему електронного документообігу, з автоматичним контролем виконання поставлених завдань;
  • посаду секретаря виконавчого комітету усунути;
  • ввести в дію інтернет сервіс, через який можна буде подавати заявки на отримання довідок, документів, записатися на особистий прийом і т. д..

 

 

Наші контакти: тел. 099-15-20-323

Юридична адреса Організації: м. Хорол, вул. Чигринівка, 23.

 

 

Наші матеріали:

Вхід на сайт
АФІША
реклама

Пошук
теги