Відповідь на часті питання - Форум
Середа, 26.09.2018, 01:41
Вітаю Вас, Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » FAQ ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ » Про форум » Відповідь на часті питання
Відповідь на часті питання
misto_horolДата: Понеділок, 09.02.2015, 18:24 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Репутація: 100
Статус: Offline
Що таке форум?
Інтернет-форум – це спосіб організаціїспілкування відвідувачів інтернет-сайту. Всі відвідувачі сайту можуть через надсилання повідомлень обговорювати у відповідному розділі певне питання, читати та відповідати на повідомлення інших учасників форуму. Даний форум фокусується на обговоренні відповідних тем на місцевому рівні та довільній тематиці, адже обговорювати можна будь-що і будь-яка он-лайн спільнота чи реальна спільнота розвивається саме серед учасників форуму.

Яка ціль і мета Хорольського форуму?
-    Вирішенняпроблеми – відсутність дієвого форума в нашому районі
-    Об’єднативсіх місцевих інтернет-користувачів у єдиному форумі нашого міста та його району для обговорення і вільного спілкування на будь-які теми
-    Згуртуватив певних темах людей за їхніми вподобаннями та інтересами, де можна дати пораду, поділитись досвідом, задати питання, знайти однодумця, чи завести нове знайомство
-    Вирішеннявідповідних проблем шляхом обговорення і подальших спілних дій

Яка користь і переваги даного форуму7
-         Інтернет-спілкуванняз мешканцями нашого міста та Хорольського району
-         Створеннявласних тем та їх обговорення
-         Пошукоднодумців і нові знайомства
-         Обміндосвідом та інформацією
-         Можливістьотримати, або надати пораду чи консультацію у відповідній темі
-         Розширеннявласних знань і можливостей
-         Вільнеспілкування на будь-яку тему
-         Прямеінформування громадськості
-         Самоорганізаціярізних заходів, поїздок, зустрічей
-         Завждибути в курсі всіх подій навколо Хорольщини
-         Вільневисловлювання власних думок, поглядів
-         Рекламаі розповсюдження власного товару
-         Безкоштовніоголошення

Як статиучасником форуму?
Для того, щоб стати учасником форуму і отриматиможливість обмінюватися повідомленнями, необхідно спершу зареєструватися, або ж увійти за допомогою аканту . Інтернет-форум  надає можливість всім учасникам залишативласні дописи і відкривати нові теми. Потенційний учасник повинен дотримуватися он-лайн правил, так званого мережевого етикету, виражаючи таким чином повагу до інших учасників. Зареестрований користувач автоматично погоджується з правилами форуму.

Як змінитидані і аватар?
Натиснувши на свій нікнейм (верхня частина сайту«Ви увійшли як …»), ви можете «змінити дані», читати ОП, редагувати власні дані, вибрати або ж завантажити власний аватар. Аватар або картинка, обрана
користувачем, появляється біля його ніку при кожному новому дописі.

Групи користувачів, їх права та обов’язки
Окремі бесіди на форумах називають темами. Темискладаються з дописів учасників форуму, які, мають можливість свої повідомлення редагувати, додавати нові теми, додавати дописи, фото, відео у обраній темі.
Адміністратор має право змінювати теми, переміщувати чи вилучати їх при потребі. Також в обов’язки адміністратора входить зміна програмного забезпечення Інтернет-форуму. Модератори є помічниками адміністратора і привілейованими учасниками форуму, які слідкують за дотриманням правил участі у
ньому.

Структура форуму:
Розділи – створюються адміністратором форуму (длятого щоб створити новий розділ для Ваших відповідних тем, потрібно подати запит адміністратору сайту чи форуму). Наприклад, форум про автомобілі, може містити інформацію про новини авто світу, вітчизняні автомобілі, іноземні автомобілі, ремонт і обслуговування і т.д.
Теми – в кожному з розділів користувачіможуть створювати теми для обговорень. Адміністратор форуму пильно слідкує за ними і суворо модерує (перевіряє, схвалює, видаляє).
Коментарі – під кожною популярною темоюзав’язується дискусія, в процесі якої користувачі обмінюються своїми думками і пишуть коментарі.
 
Форум » FAQ ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ » Про форум » Відповідь на часті питання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: