де купити матеріали для ремонту - Форум
Вівторок, 26.09.2017, 23:39
Вітаю Вас, Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » ХОРОЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » Дім, сад, город » де купити матеріали для ремонту
де купити матеріали для ремонту
lyubovmelnik1994Дата: Середа, 26.10.2016, 11:30 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато хто сьогодні замінює старі вікна своєї квартири на металопластикові. Популярність цих вікон зросла через їх практичність і можливість довготривалого використання. Широкий асортимент вікон можна дивитись на сайті компанії Перфект. Секрет успіху компанії полягає у технології , яку вона використовує при виготовленні вікон. Адже вікна Перфект екологічні, забезпечують тепло- та звукоізоляцію вашого будинку. Більше того, компанія займається виготовленням вікон на замовлення і враховує ваші побажання щодо кольору, дизайну та стилю.

utesovainnaДата: Четвер, 11.05.2017, 17:34 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Репутація: 1
Всем привет!!! Я к вам за советом!!!. Скажите, есть кто-то кто разбирается в вопросе автономной канализации. Поделитесь опытом и информацией, пожалуйста!

gordinapolinpaДата: Субота, 13.05.2017, 12:12 | Повідомлення # 3
Рядовий
Репутація: 0
А что вы хотите узнать  об этом?  Канализация она и есть каназация))) Для тех кто в своем доме - просто находка. По сравнению со сливной ямой - море удобств. Все спрятано, все продумано, все работает  почти само по себе - не требует дорогого обслуживания. Это просто мои впечатления, я после сливной ямы просто в восторге. Но про саму конструкцию и устройство я вам толково объяснить не смогу, лучше сами почитайте http://www.osk-ekoline.com.ua/separator-zhira-pod-mojku.html  а еще лучше позвоните консультанту и попросите вам рассчитать все для вас , учитывая ваши условия и потребность: сколько вас будет жить, какая у вас потребность в расходе воды и т.д.

Повідомлення відредагував gordinapolinpa - Субота, 13.05.2017, 12:25

Форум » ХОРОЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » Дім, сад, город » де купити матеріали для ремонту
Сторінка 1 з 11
Пошук: